PROFIL KORPORAT

Direktori Kakitangan

Bahagian Khidmat Pengurusan


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Datuk Anis Binti Ali Hasan
Pegawai Daerah dan Tanah Melaka Tengah
Norshidah binti Abd Fadir @ Abdul Ghani
Setiausaha Pejabat
Ikraam bin Rosli
Ketua Penolong Pegawai Daerah (KP)

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Pentadbiran & Kewangan

Nama/Jawatan
Norisah binti Jantan
Penolong Pegawai Tadbir (Tertinggi)
Zuraidah bt Md Jelas
Ketua Pembantu Tadbir (Tertinggi)
Izuraini binti Md. Zin
Penolong Akauntan
Siti Sumaiyah Binti Ruslan
Penolong Akauntan
Marini Binti Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Ayudianna Binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Raihan Binti Abd. Ghafar
Pembantu Tadbir (P/O)
Zaidah Binti Mohd
Pembantu Tadbir (P/O)
Goh Pei Ling
Pembantu Tadbir (P/O)
Ganesan A/L Suppiah
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohamad Arfizi Amri bin Anuar
PKP
Mohd Nasir bin Hamidom
Pemandu
Mohamad Shabirabani bin Ibrahim
Pemandu
Shahrul Nizam bin Md Noor
Pemandu
Muhammad Kamil Bin Md. Saleh
Pemandu
Idrus bin Tamby Hitam
Pembantu Awam
Harul Hazman bin Hamdan
Pembantu Awam
Hasim bin Mohamad Said
Pembantu Operasi
Mohd Zunaidi bin Jamil
Pembantu Operasi
Kosong
Pembantu Tadbir (P/O)

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Teknologi Maklumat

Nama/Jawatan
Marzila Binti Morshed
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Kanan)
Siti Fairus Binti Yusof
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Faizal bin Omar
Juruteknik Komputer
Muhammad Al Azim bin Hasan Basri
Juruteknik Komputer (Sambilan)

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Majlis dan Keraian

Nama/Jawatan
Khairal Bariah Binti Ibrahim
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
Arnie Binti Asri
Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Amalia bt Mokshin
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan
Nur Athirah bt Azahari
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Keselamatan

Nama/Jawatan
Muhammad Munir bin Zakaria
Pembantu Tadbir (P/O)

Bahagian Pembangunan Daerah


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Mohd Faizul Izuan Bin Mohd Mokhtar
Ketua Penolong Pegawai Daerah - KPPD (P)
Nurul Aini binti Nordin
Ketua Pembantu Tadbir Kanan (K)

Bahagian Pembangunan Daerah » Unit Pembangunan Fizikal

Nama/Jawatan
Nasrin Nadirah binti Mohd Sah
Penolong Pegawai Daerah (P2)
Mohd Shukri bin Mansor
Ketua Penolong Jurutera
Azman Bin Md. Hussin
Penolong Jurutera (Awam)
Muhammad Razif Bin Md. Said
Penolong Jurutera (Awam)
Mohamed Fauzee Zakuan Bin Othman
Penolong Jurutera (Awam)
Ahmad Shahir bin Othman
Penolong Jurutera (Awam)
Nurhuda binti Mohd Yunus
Penolong Jurutera (Awam)
Norhazwani binti Ismail
Penolong Jurutera (Awam)
Mohamad Akrammullah bin Mohd Amir
Penolong Pegawai Senibina
Hanizah Binti Kamaludin
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Rahyu Binti Mahmood
Pembantu Tadbir (P/O)
Norsa'adah Binti Hamdan
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd Firdaus bin Khana
Pembantu Operasi
Syahirah binti Salleh
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan

Bahagian Pembangunan Daerah » Unit Pembangunan Masyarakat

Nama/Jawatan
Nor Azlina Binti Ab Majid
Pembantu Tadbir (P/O)
Nurhafizah Binti Ahmat
Penolong Pegawai Daerah
kosong
Penghulu Tertinggi
Mohmad Nizam Bin Dawood
Penghulu Kanan DUN Sungai Udang
Ayub Bin Husin
Penghulu Kanan DUN Bachang & DUN Ayer Molek
Zakaria bin Abu Bakar
Penghulu Kanan DUN Telok Mas
Zainal Bin Salam
Penghulu DUN Paya Rumput
Ruslan Bin Yusoff
Penghulu DUN Bandar Hilir
Ismail Bin Ya'acob
Penghulu DUN Klebang
Ahmad Faizal Bin Othman
Penghulu DUN Duyong
Aszahari Bin Razak
Penghulu DUN Bukit Baru
Mohd Azizan Bin Daud
Penghulu DUN Ayer Keroh
Jefry Bin Ahad
Penghulu DUN Kesidang
Ali Hassan Ahmad bin Shamsudin
Penghulu DUN Pantai Kundur
Mohd Firdaus Bin Abd Wahid
Penghulu DUN Kota Laksamana
Kam Chin Boon
Pegawai Kemajuan Kampung
Norliza Binti Nasir
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Nurhidayati Binti Abu Bakar
Pembantu Tadbir (P/O)
Aslilah Binti Ramat
Pembantu Tadbir (P/O)
Muhammad Saffuan bin Hashim
Pembantu Tadbir (P/O)
Amrieza Emielia Binti Azemi
Pembantu Tadbir (P/O)
Iskandar Zulkarnain Bin Mat Jusa
Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Ain Binti Zainal Abidin
Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Azura Binti M. Ali
Pembantu Tadbir (P/O)
Nuraishah Binti Samat
Pembantu Tadbir (P/O)
Mira Edora Binti Anuar
Pembantu Tadbir (P/O)
Nurfazirah binti Mohd Yunus
Pembantu Tadbir (P/O)

Bahagian Pembangunan Tanah


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Ketua Penolong Pegawai Daerah (T)-Kosong
Ketua Penolong Pegawai Daerah (T)
Muhammad Zahiruddin bin Mohd Zahari
Penolong Pegawai Daerah (T1)

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Pendaftaran

Nama/Jawatan
Azril Eddyra bin Moksan
Penolong Pegawai Daerah (T2)
Faezah Bte Baba
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
Mahaniza bt Mahat
Pembantu Tadbir (Kanan)
Siti Mazlina binti Hj Esa
Pembantu Tadbir (Kanan)
Fadzilah Binti Tompang
Pembantu Tadbir (P/O) (KUP)
Nur Hermira Binti Khalidon
Penolong Akauntan
Raihana Binti Anuar
Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Nur Hamizah binti Mohd Nor Alhamim
Pembantu Tadbir (P/O)
Hairina Binti Md Hamdan
Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Ezlia bt Khalidon
Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Khusaire bin Nor Abu Hassan
Pembantu Tadbir (P/O)
Nurul Haiza Binti Abd. Kadir
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd Ali Bin Mokhsen
Pembantu Tadbir (P/O)
Nurshuhada Binti Selamat
Pembantu Tadbir (P/O)
Khalid bin Husin
Penghantar Notis
Zulnur Ihsan Sabri bin Abdul Rahman
Pembantu Operasi
Roslan bin Maharam
Penghantar Notis
Tambi bin Mahmud
Pembantu Awam
Imran bin Rambeli
Pembantu Awam
Shabirah Nazihah bt Abd Ghani
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan
Nurasiqin bt Mohamad Nor Izan
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Penguatkuasaan dan Teknikal

Nama/Jawatan
Nurul Hayati Binti Munajat
Penolong Pegawai Daerah (T4)
Ruslim Bin Hashim
Penolong Pegawai Tanah (Tertinggi)
Nasshur bin Nordin
Penolong Pegawai Tanah (Tertinggi)
Kamarolzaman bin Md Noh
Penolong Pegawai Tanah (Tertinggi)
Azli bin Kassim
Penolong Pegawai Tanah (Tertinggi)
Khairil Shazri Bin Kasim
Penolong Pegawai Tanah
Haizulhizam Bin Yusoff
Penolong Pegawai Tanah
Mohd Naim Bin Asa'ad
Penolong Pegawai Tanah
Noor Khirulhaizat Bin Hasanuddin
Penolong Pegawai Tanah
Muhammad Fuad Bin Abdul Rani
Pen. Pegawai Tanah
Hadifaizal Bin Harun
Penolong Pegawai Tanah
Kamarul Bazli Bin Mutar
Penolong Pegawai Tanah
Mohd Azre Bin Zainal Abdin
Pen. Pegawai Tanah Gred
Mohd Khairi Bin Sulaiman
Penolong Pegawai Tanah
Mohd Badiulzaman Bin Mohamed Abdul Halim
Penolong Pegawai Tanah
Baharudin bin Jusoh
Penolong Pegawai Tanah
Awarizan Bin Abd Wahab
Penolong Pegawai Tanah
Norhafizah Binti Md Saman
Pelukis Pelan
Azlan bin Alias
Pembantu Tadbir (P/O)
Kamarulzaman bin Maidin
Pembantu Awam
Nor Hamezi bin Omar
Pembantu Awam
Noor Azida binti Azmi
Pelukis Pelan (sambilan)
Nursyahirah bt Hazmi
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Hasil

Nama/Jawatan
Noraini Binti Isa
Penolong Pegawai Daerah (T3)
Mohd Nizam bin Md Said
Penolong Akauntan
Norlinawati Binti Mohd Amin
Penolong Akauntan
Mohd Azuan bin Esmahadi
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Afizah Binti Mohd Derus
Penolong Akauntan
Norhidayah bt Ab. Risip
Penolong Akauntan
Saadiah Binti Sarip
Penolong Akauntan
Azizah Binti Ahmad
Penolong Akauntan
Halizah Binti Hamzah
Penolong Akauntan
Suhadha Binti Megat Zabidi
Penolong Akauntan
Nor Fatihah Binti Ab. Rahman
Penolong Akauntan
Noridah Binti Anuar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Siti Khadijah Binti Hanis
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Muhamad Zahiruddin bin Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan) UTC
Mohd Redzuan Bin Ramlan (UTC)
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Muhamad Farid Bin Mohamad Shah (UTC)
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Siti Nor Aisah Binti Aman
Pembantu Tadbir P/O
Mohd Shafiq Bin Abd Rahman
Pembantu Tadbir (P/O)
Fa'izah Binti Mat
Pembantu Tadbir (P/O)
R.Ganes A/L Rethanam
Penghantar Notis
Osman bin Ahmad
Penghantar Notis
Mohammad Khafiz bin Karim
Pembantu Operasi

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Pelupusan Tanah

Nama/Jawatan
Fatimah Binti Hj. Kassim
Pembantu Tadbir P/O

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Pembangunan Tanah

Nama/Jawatan
Kosong
Ketua Pembantu Tadbir (Kanan)
Kosong
Pembantu Tadbir (P/O)
Azizah bt Awang
Pembantu Tadbir (Tertinggi)
Rubis Binti Ismail
Ketua Pembantu Tadbir (Kanan)
Nurafzan Binti Jamaludin
Pembantu Tadbir (P/O)
Nor Azmezan Bin Yahya
Pembantu Tadbir (P/O)
Juliana Binti Abdul Raman
Pembantu Tadbir (P/O)
Fatimah bt Salleh
Pembantu Tadbir (P/O)
Massitah Binti Tubari
Pembantu Tadbir P/O
Nurasyikin Binti Yusof
Pembantu Tadbir (P/O)
Fairulnizam Bin Ab Rahman
Pembantu Tadbir (P/O)
Nuzaimah Binti Muhammad
Pembantu Tadbir (P/O)
Badreen Hakim bin Mohd Salleh
Pembantu Operasi
Kasim Bin Senudin
Penghantar Notis
Azhar bin Mohd Nor
Penghantar Notis
Ishak bin Abd. Karim
Pembantu Awam
Osmera bin Hassan
Pembantu Awam
Azahar bin Hj Mizan
Pembantu Awam
Zulia Binti Zakariya
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan
Siti Suhada Binti Asbolah
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan
Muhammad Nizal Arif Bin Amir
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan

Unit Perundangan


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Siti Rahayu bt Mokhtar Ruzaini
Penolong Pegawai Undang-undang
PROFIL KORPORAT      Perutusan Pegawai Daerah    Mengenai PDTMT    Diari Pegawai Daerah    Exco Negeri Melaka    Carta Organisasi    Senarai Parlimen    Peta Lokasi    Piagam Pelanggan    Pencapaian Piagam Pelanggan